Japoński producent silników zaburtowych, Tohatsu Corporation, ogłosił, że w 2021 roku doda 140-konne silniki do swojej najnowszej linii modeli MFS140 dla światowych dystrybutorów.„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy przedstawić naszą nową linię czterosuwowych silników zaburtowych” – mówi Isami Hyuga, prezes Tohatsu Corporation. „Tohatsu spędził lata na projektowaniu, rozwijaniu i testowaniu tych modeli, aby przewyższyć wymagania naszych klientów”.

Całkowicie nowy czterosuwowy model 140 KM ma jeszcze wyższy moment obrotowy, wyższą prędkość maksymalną i przyspieszenie w porównaniu z MFS115. Osiąga się to za pomocą tego samego, pierwszego w branży kolektora wydechowego zaprojektowanego przez firmę Tohatsu. Unikalny układ wydechowy 4-2-1 Performance Tuned firmy Tohatsu ma kanały wydechowe o jednakowej długości. To całkowicie eliminuje możliwość kolizji wydechu i znacznie poprawia moment obrotowy.

Ten najnowszy dodatek do gamy modeli będzie dostępny w kolorach Tohatsu Aqua Marine Blue i Beluga White, szerokiej gamie długości wałów oraz opcjach rumpla lub pilota.

Fakty mówią same za siebie.

ZNAKOMITY MOMENT OBROTOWY 

DOSKONAŁA TRWAŁOŚĆ, PRĘDKOŚĆ, PRZYSPIESZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA

Najnowsze „dziecko” Tohatsu MFS140
Facebook